Congratulation! Gratulation!
Az idegen nyelvi munkaközösség
nevében gratulálunk az angol
és német házi verseny
nyerteseinek és helyezetteinek!
Ízelítő a díjakból:
És akik a díjakat kapták:
Angol nyelv | ||
|
|
|
9. osztály |
| |
1. Gyöngyösi Gyula | 9. A | Endrődi Mónika |
2. Sári Attila | 9. A | Metcalfe-Bodnár Tímea |
| és |
|
2. Trefil Tamás | 9. B | Endrődi Mónika |
3. Borbély Hunor | 9. A | Endrődi Mónika |
4. Kövesdi Andrea | 9. B | Endrődi Mónika |
5. Nagy Krisztián | 9. E | Endrődi Mónika |
6. K. Szabó Gábor | 9. B | Endrődi Mónika |
|
|
|
10. osztály |
|
|
1. Berényi Bertold | 10. A | Balogh Zsuzsanna |
2. Szabó Margit | 10. A | Balogh Zsuzsanna |
3. Kertész Gábor | 10. E | Borzován István |
|
|
|
4. Tóth Éva | 10. A | Balogh Zsuzsanna |
5. Vidovenyecz Viktória | 10. A | Balogh Zsuzsanna |
|
|
|
11. osztály |
|
|
1. Fekete Sándor | 11. B | Balogh Zsuzsanna |
2. Bottó Balázs | 11. B | Balogh Zsuzsanna |
3. Hortobágyi Tibor | 11. A | Balogh Zsuzsanna |
|
|
|
12. osztály |
|
|
1. Kancsó János | 12. A | Borzován István |
2. Kovács Anett | 12. B | Borzován István |
3. Nagy Richárd | 12. E | Balogh Zsuzsanna |
4. Kondorosi János | 12. B | Borzován István |
5. Csala Imre | 12. B | Borzován István |
6. Rédecsi Dániel | 12. B | Borzován István |
7. Nagy Sándor | 12. B | Borzován István |
Német nyelv | ||
|
|
|
9. osztály |
|
|
1. Tóth Dávid | 9. B | Oláhné Tóth Judit |
2. Deák Lajos | 9. D | Bánszki Ilona és Olasz Zsuzsanna |
3. Gajdács Eliza | 9. E | Bánszki Ilona és Olasz Zsuzsanna |
4. Kurucz Árpád | 9. E | Bánszki Ilona és Olasz Zsuzsanna |
| és |
|
4. Szécsényi Ferenc | 9. B | Oláhné Tóth Judit |
5. Bacsa Nóra | 9. D | Bánszki Ilona és Olasz Zsuzsanna |
| és |
|
5. Zsibrita Dávid | 9. B | Oláhné Tóth Judit |
6. Soós András | 9. B | Oláhné Tóth Judit |
|
|
|
10. osztály |
|
|
1. Kajári János | 10. B | Oláhné Tóth Judit |
2. Kölcsey Emese | 10. B | Oláhné Tóth Judit |
3. Halasi István | 10. A | Oláhné Tóth Judit |
4. Krizsán Szabina | 10. A | Oláhné Tóth Judit |
|
|
|
11. osztály |
|
|
1. Takács Gergő | 11. A | Oláhné Tóth Judit |
2. Egyedi Norbert | 11. A | Oláhné Tóth Judit |
3. Domokos Sára | 11. B | Oláhné Tóth Judit |
|
|
|
4. Kurucz Gyula | 11. B | Oláhné Tóth Judit |
5. Dúzs Sándor | 11. A | Oláhné Tóth Judit |
|
|
|
12. osztály |
|
|
1. Gyapjas Dávid | 12. A | Bánszki Ilona és Olasz Zsuzsanna |
2. Szécsi Balázs | 12. B | Oláhné Tóth Judit |
3. Fekete Tamás | 12. B | Oláhné Tóth Judit |
4. Boros Gábor | 12. B | Oláhné Tóth Judit |
|
|
|
5. Jaksa Zoltán | 12. A | Bánszki Ilona és Olasz Zsuzsanna |