VÁSÁRHELYI PÁL
TECHNIKUM
ÉS KOLLÉGIUM

Városi Közlekedésbiztonsági Kupa

1Március 9-én került megrendezésre a rendőrség szervezésében a Közlekedésbiztonsági Kupa.  A verseny célja a fiatalok közlekedési ismereteinek frissen tartása.

Három kategóriában lehet indulni: kerékpáros, segédmotor-kerékpáros és gépjárművezető. Az idei évben 31 vízműs nevezett a versenyre.  A városi fordulóban KRESZ-tesztet töltöttek ki, melyet a helyszínen ki is javítottak, így már a verseny napján értesültünk a remek eredményekről.

Kerékpáros kategóriában Nyúl Norbert Patrik (9. D) III. helyezést ért el.

Segédmotor kategóriában mindhárom dobogós helyet elhoztuk: I. lett Solymosi László (12. A), II. Faragó Kálmán (11. A), III. Takács Dávid (10. B).

Gépjármű kategóriában II. helyezett Mike Sándor (12. B) és III. Eszlári Máté (12. B) lett.

Solymosi László, mint kategóriájának győztese, továbbjutott a Szeghalomban március 28-án rendezendő megyei fordulóba.

A helyezésekhez gratulálunk! Lacinak sok sikert, eredményes versenyzést, az országos fordulóba való kijutást kívánjuk!