TECHNIKUM
ÉS KOLLÉGIUM

Hírtár » Iskolai hírek » TÁMOP 3.4.3.-08/2.

Sportnap a Vízműben

110502_0Az iskolai sportnapon rendeztük meg a „Labdarúgó-, Ping-pong-, és Tollaslabda Bajnokságot”, amelyet a TÁMOP sikeres tehetséggondozó pályázatnak köszönhetünk.

Ezen a napon - és az ezt megelőző elődöntőkön – több mint 150 tanuló sportolt.

A szakmák közötti Labdarúgó Bajnokságon négy osztály jutott be a döntőbe: Technikusok, 12. D, 12. A és a 11. E osztály. Izgalmas mérkőzéseknek voltunk tanúi és sokan a rangidőseket várták az első helyre. Azt viszont mindenki tudta, hogy a 12. A osztály nagyon „ütős” csapatnak számít, hiszen több igazolt játékos is van az osztályban.

A győztes 12. A osztály csapattagjai díjként 1-1 futball-labdát kaptak.

A Tollaslabda- és Ping-pong Bajnokság résztvevői között legnagyobb létszámmal a 9. és 10. évfolyam tanulói vettek részt. A ping-pong versenyen a városi bajnokságot is nyert Bordás László remekelt, kiemelkedő teljesítményt nyújtott még Vidács Katalin, Kmecz Balázs és Szőke Krisztián.

A nyertesek díjként értékes tárgyjutalmat kaptak: ping-pong ütőket és tollaslabda szettet vihettek haza.