BÉKÉSCSABAI SZC
VÁSÁRHELYI PÁL
TECHNIKUM
ÉS KOLLÉGIUM

Pályaválasztási vásár a Vízmű részvételével

12018. november 14-én és 15-én ismét megrendezték a már több mint 20 éve minden ősszel szerveződő Pályaválasztási Vásárt, amelyen iskolánk, a BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiuma is részt vett. Ezen a rendezvényen a továbbtanulni vágyó fiatalok különféle szakmákat próbálhattak ki és egyéni pályaorientációs tanácsadást kaphattak a CsabaParkban.

Iskolánk továbbra is várja azokat a fiatalokat, akik az ÉPÍTŐIPAR ÁGAZATBAN (magasépítő vagy mélyépítő, útépítő és –fenntartó vagy vasútépítő és –fenntartó technikus), a BÁNYÁSZAT ÁGAZATBAN (fluidumkitermelő technikus), VÍZÜGY ÁGAZATBAN (víziközmű vagy vízgazdálkodó technikus), FÖLDMÉRÉS ÁGAZATBAN (földmérő, földügyi és térinformatikai technikus) vagy A KÖRNYEZETVÉDELEM ÁGAZATBAN (környezetvédelmi technikus) szeretnének elmélyülni.
Következő nyílt napunkra, amely 2018. december 6-án kerül megrendezésre, szeretettel várjuk a szülőket és a diákokat is!

 

Velünk lépsz, célba érsz!

 

23456

Copyright © 2013. All Rights Reserved.