BÉKÉSCSABAI SZC
VÁSÁRHELYI PÁL
TECHNIKUM
ÉS KOLLÉGIUM

Vízműs környezetvédő szakos tanulók az élen

022020. február 22-én (szombaton) 9 órától rendezték meg Szarvason a Curie Környezetvédelmi csapatverseny területi döntőjét, amelyen diákjaink eredményesen szerepeltek. A feladatok idén a hungarikumokról szóltak. A tanulóknak nem volt egyszerű dolga, hiszen bonyolult feladatsort kellett megoldaniuk. Ráadásképpen egy kísérletet is el kellett végezniük, amelynek eredménye alapján következtetések levonását várták el a verseny szervezői.

 

 

 

 

 

Diákjaink a következő eredményeket érték el:


9-10. osztályos kategóriában:

  • I. hely: „Zöldfülűek” csapat
    Mészáros Mária Panka (10. E), Pribelszki Barnabás Márton (10. E), Schäffer Martin (10. E)
  • II. hely: „Special Edition Impossible Funny Boys” csapat
    Balogh László (10. E), Sánta Károly (10. E), Szegedi István (9. E)

11-12. osztályos kategóriában:

  • I. hely: „Alibi” csapat
    Gonda Nándor (11. D), Gyepes Dávid (11. D), Lopusnyi Péter (11. D)


Gratulálunk nekik!

0103

Copyright © 2013. All Rights Reserved.