BÉKÉSCSABAI SZC
VÁSÁRHELYI PÁL
TECHNIKUM
ÉS KOLLÉGIUM

„Egy a természettel” - Vadászati és Természeti Világkiállításon jártunk

4A Vízmű kollégistái 2021. szeptember 30-án kellemes őszi időben Budapestre utazhattak a Vadászati és Természeti Világkiállításra. A Fátyol iskolaprogram lehetővé tette, hogy diákjaink ingyenesen vegyenek részt a kiránduláson. Nagy hatást gyakorolt ránk a trófeakiállítás, ahol a Kárpát-medencében és a világ különböző pontjain előforduló, vadászható vadakat láthattunk. A világkiállítás tematikus tárlatainak megtekintése, valamint a természetmegőrzést és fenntartható természet-gazdálkodást bemutató előadások szorosan illeszkednek a környezeti nevelési tevékenységünkhöz, így a kirándulás hasznos volt tanulóink számára.

 

 

 

 

 

 

123

Copyright © 2013. All Rights Reserved.