BÉKÉSCSABAI SZC
VÁSÁRHELYI PÁL
TECHNIKUM
ÉS KOLLÉGIUM

TÁMOP hírek » Iskolai hírek » TÁMOP 3.4.3.-08/2.


Tehetségondozás a Vásárhelyi Pál Szakközépiskolában

 uszt_logo_rgb

A „Tehetséggondozás a Vásárhelyi Pál Szakközépiskola és Kollégiumban” című, TÁMOP-3.4.3-08/2-2009-0119 azonosító számú pályázatát az iskola 2009. évben benyújtotta, és mint az Európai Uniós pályázat kedvezményezettje, a projektet megvalósította.

Az eredmények:

  • 2010 nyarán, Balatonfüreden tíz tanár továbbképzésen vett részt, a szakszerű tehetséggondozás ismereteinek elsajátítására,
  • 2010. január 01-től 2011. tanév végéig tanulóink folyamatos, és célratörő felkészítése különböző tanulmányi területeken /színjátszás és irodalom, idegen nyelv, természettudományok, műszaki tantárgyak/, illetve sport vonatkozásában, 167 tanuló részvételével,
  • tanulmányi /természettudományok, idegen nyelv/ és sportversenyek megszervezése tanulóinknak, szintén 167 tanuló részvételével,
  • természettudományokhoz kapcsolódó kétfordulós verseny szervezése általános iskolás tanulóknak /földrajz, történelem, magyar, angol, kémia, fizika tantárgyakból, ahol összességében 916 általános iskolai tanuló versenyzett/,
  • az országos tehetségsegítő hálózatba való bekapcsolódás /167 tanuló és 4 tanár/,
  • a felkészítés eszközszükségletének biztosítása /polariszkóp, katódsugárcső, metszetkészlet, Secchi korong tartozékkal, CD lejátszós magnók/, 400.000.- Ft. értékben

A megvalósítás időtartama: 2010. január 01. - 2011. június 30.

Infoblokk3_ESZA

Copyright © 2013. All Rights Reserved.