Egy hét múlva: 18. Garabonciás Napok
Folytatódik az "OSZTÁLY-HARC"
Kezdetét vette a 2009-2010-es tanév
JÚLIUS - Nyárhó, Szent Jakab hava, Áldás hava
Beszámoló egy világversenyről
JÚNIUS - Szent Iván hava, Nyárelő hava, Napisten hava
Technikusi vizsgák a Vízműben
Szép nyelvi érettségi dolgozatok!
Irány a szóbeli!
Pünkösdi „vízitúra” a Velencei-tónál
Pedagógusnapi köszöntő
Köszönöm a víg napokat, |
További cikkeink...






Korábban már megjelent itt néhány tudósítás a versenyeredményeimről, most magam írom az élménybeszámolót a címben említett nemzetközi viadalról.




















