A bakelitek pörögtek …

Lezajlott múlt pénteken az I. Vízműs Retro Nap, ám sokakban felmerült a kérdés: Honnan jött ez az „őrület”?
Mivel a karácsonyi vetélkedő egy tragikus esemény miatt elmaradt, ezért úgy gondoltuk, hogy csak össze kellene hozni egy olyan napot a vízműsök számára, ami eltér a szürke, megszokott hétköznapoktól. Hosszas tanácskozás után előrukkoltunk egy új ötlettel: Csináljunk retro napot!”
I. Vízműs Retro Nap![]() Nagy sikerű Retro Napot szerveztek a diákok, amivel a tantestületnek is kellemes perceket szereztek. Először kicsit kétkedve fogadtuk az ötletet: ugyan mit jelenthet a hetvenes - nyolcvanas évek divatja, zenéje a mai fiataloknak?! Úgy tűnik azonban, hogy elég sokat, hiszen jobbnál jobb ötletekkel jöttek a diákok. Volt limbó- és táncverseny, karaokee, retro totó és tibi bácsi is megérkezett pöttyös labdájával. Minden programnak népes közönsége volt, a tanárok is jól szórakoztak. A tanítás után a lelkes szervezők még órákig énekelték az aulában a régi slágereket. GEO-MÓKA geológus csapatverseny 3. forduló
Békéscsaba jó ivóvízzel való ellátására a község alatt 300 méter mélységben lévő artézi víz felszínre hozása kínált egyedüli lehetőséget. Verseny a Vízmű legjobb osztálya címért
Dobogósok focistáink Teremlabdarúgó válogatottunk 3. helyen végzett a városi bajnokságban. A csapat tagjai: Aradi János 2/14. D, Borsos Ádám 10. E, Csordás Róbert 12. D, Farkas Zsolt 12. B, Karancsi Gábor 2/14. D, Mórocz Milán 2/14. D, Mudra Ákos 2/14. D, Polgár Péter 10. E, Szobácsi Roland 12. B, Tamáska Dániel 2/14. A, Tóth Norbert 10. A. Titanoboa - a nagyon nagy kígyóA csólyospálosi kislány sikere az Országos DiákolimpiánVízműs Retró NapÖnismereti csoportFél éve a Vízműben
GEO-MÓKA geológus csapatverseny 2. fordulóMi az egészség titka?
|
- PÉNTEK 13
- Szalagavató 2009. február 6. - Az ünnepeltek táncos produkciói - 12. D, 12. E
- Szalagavató 2009. február 6. - Az ünnepeltek táncos produkciói - 12. B, 12. B
- SZALAGAVATÓ 2009. február 6. - Szalagtűzés: 12. D, 12. E
- SZALAGAVATÓ 2009. február 6. - Szalagtűzés: 12. A, 12. B
- SZALAGAVATÓ 2009. február 6. - Így kezdődött...
- „Nehézségek” a kollégiumban
- FEBRUÁR
- Lighti Galactik
- GEO-MÓKA geológus csapatverseny feladatai - 1. forduló


Egy kis bevezetés:







Ha az emberektől megkérdezik, hogy mi a három legfontosabb dolog az életükben, akkor azt felelik, hogy az egyik az egészség, mert azt nem lehet pénzért megvenni. Tehát úgy látszik, hogy az emberek tudják, hogy fontos az egészség. De vajon tesznek is érte valamit?















