Az év végi hajrá előtt történt
A végzősök korábban hagyták el az iskolát, mi pedig megkezdtük a visszaszámlálást. Készültünk az órákra, megírtuk a dolgozatokat, de egyre többet gondoltunk a nyári pihenésre, utazásra, programokra. Nagy örömmel hallottuk a hírt, hogy a kilencedikesek közös kirándulásra mehetnek Póstelekre.
Külön busszal indultunk 1/2 10-kor és délután 4 óráig maradtunk. Nagyon tetszett a vadregényes helyszín, a dimbes-dombos, erdős táj. Sétáltunk a parkban, megnéztük a kastélyt. Közben lelkes paintball küzdelem folyt az osztályok között. Természetesen főzésre is volt lehetőség: mi szalonnát sütöttünk, mások bográcsoztak. Remek kikapcsolódás volt az év végi hajrá előtt.
Nagy siker volt : Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Miskolcon
Tanáraink már a technikusi évünk elején felmérték, van-e érdeklődő, és nem kellett csalódniuk, hiszen Dani és Bandi készek voltak a nagy munkára. Vállalniuk kellett, hogy a tanulás mellett saját kutatást kezdenek egy általuk választott földtudományokkal kapcsolatos témában. Sporthírek a diákolimpiáról
A legfigyelemreméltóbb eredményt Szebegyinszki Richárd érte el, aki két versenyszámban, diszkoszvetésben és súlylökésben indult. Ricsi diszkosza 59,74 méterre repült, amivel toronymagasan nyerte a versenyt, sőt ezzel jogot szerzett arra, hogy induljon az Ifjúsági Világbajnokságon is, amelyet Kolumbiában rendeznek majd meg július közepén. Ez a dobás jelenleg a világon a 8., Európában pedig a 6. legjobb eredmény. Csaba látképe a pilonról
Az Országh-os bajnokság dobogójánTavaszi sportsikerek
A mi ballagásunkXXIII. Jókai-napok
Utaztak az „utasok”
A 18. idegen nyelvi háziversenyEmesével Pécsett
Bevallom, idén nem sok figyelmet szenteltem a Vásárhelyi diáknapok forgatagának. A győztes párt programjából kimaradtam, a nyelvi verseny eredményhirdetését elmulasztottam. 220 éve született Vásárhelyi Pál
|



























